O nás

NĚCO O NÁS

O naší firmě

Naše rodinná firma se rozvíjela a stále rozvijí již krásných dvacet let od roku 2000.

Během své činnosti se postupně naše firma začala specializovat na prodej fasádních a omítkových systémů, barev a malířských doplňků. Dále pak kompletní podlahářské systémy, různé druhy materiálů – Vinylové dílce, PVC, lamináty, dřevěné třívrstvé podlahy, koberce, doplňky.

Speciální zaměření máme na běžné i atypické podlahářské, malířské a natěračské práce v okrese Nový Jičín. Zároveň poskytujeme kompletní poradenství, pro všechny kdo potřebují odborný výklad, jsme připraveni na mnoho vašich otázek.

Našim cílem je nabídnout zákazníkům prodejní místo na profesionální úrovni, kde má zákazník možnost výběru z celé řady barevných odstínů, a to pomocí speciálních vzorníků Ral, NCS, JUB, Caparol, Dulux, Primalex a moho dalších. Požadované odstíny barev namícháme přímo na místě v našem míchacím centru z kvalitních barev. Vše na počkání.

O kvalitě zboží, spolehlivosti, flexibilitě, zkušenostech a odbornosti našich skvělích spolupracovniků, vypovídají spokojení zákazníci. Přidejte se i Vy mezi spokojené zákazníky!